00:00 / 32:55

Páteční finiš Kateřiny Neumannové - Chci motivovat další generace, aby u plážového volejbalu zůstaly. Ideální dovolenou si představuji bez mobilu, přiznává Perušič

SPORT | RYCHLÉ ZPRÁVY

Los pro volejbalisty

Čeští volejbalisté se v základní skupině H mistrovství světa 2025 utkají s Brazílií, Srbskem a Čínou.

Satková vyhrála závod Světového poháru

Kanoistka Gabriela Satková vyhrála závod Světového poháru ve vodním slalomu v italské Ivree.

Dvě prohry v Lize mistrů

Hokejisté Pardubic prohráli v Lize mistrů na ledě Eisbären Berlín 2:3 po samostatných nájezdech a ve třetím zápase ztratili první body. Pražská Sparta podlehla na ledě Sheffieldu 1:5, prohrála druhý ze tří duelů a poprvé vyšla bodově naprázdno.

Trénink v Baku vyhrál Verstappen

Úřadující mistr světa Max Verstappen zajel nejrychlejší čas v úvodním tréninku na nedělní Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1. Šestadvacetiletý Verstappen chce v Ázerbájdžánu přerušit čekání na vítězství Velké ceny, nevyhrál v posledních šesti závodech.

Nová smlouva pro Sojku

Fotbalista Alexandr Sojka podepsal v Plzni nový tříletý kontrakt. Jedenadvacetiletý záložník prošel mládeží Viktorie a s výběrem do 19 let si zahrál mládežnickou Ligu mistrů. Na startu sezony debutoval v české lize, a dvakrát nastoupil v předkolech Evropské ligy.

Zranění Lukea Hughese

Hokejový obránce Luke Hughes z New Jersey si poranil rameno a pravděpodobně přijde o start nové sezony NHL, kterou Devils načnou v Praze 4. a 5. října zápasy proti Buffalu.

Skokan Tande ukončil kariéru

Bývalý olympijský vítěz a mistr světa v letech na lyžích Daniel-André Tande ukončil ve 30 letech kariéru. Norský skokan ve středečním videu na sociálních sítích uvedl, že se loučí i kvůli následkům těžkého pádu v Planici v roce 2021.