Skrypt do zarządzania wordpressami:
Opcje panelu:
1. Możliwość zaimportowania listy domen do panelu zarządzającego.
2. Możliwość zaimportowania artykułów z dokumentu (notatnik lub Word).
3. Dodane artykuły znajdują się w 1 miejscu, (ale mamy mieć możliwość przyniesienie artykułów z sekcji //wszystkie// do sekcji np. //muzyka// -> zaznaczamy sobie przykładowo 20 artykułów i je przypisujemy do danej kategorii w panelu).
4. System ma mieć możliwość sprawdzenia ile razy dane słowo występuje w bazie, (jeżeli nasza baza liczy np. 1000 artykułów, a chcielibyśmy podlinkować wpis „nieruchomości”, musimy wiedzieć ile razy takie słowo występuje w naszych zasobach).
Opcje skryptu:
1. Panel administracyjny ma zawierać opcje //dodaj artykuł/y// w którym wybieramy sobie kategorie i wybieramy ile artykułów ma zostać dane z naszych zasobów.
2. Mamy mieć możliwość wprowadzenia od 0 do 5 linków w treści, (jeżeli wpisujemy np. [login to view URL] i anchor (słowo kluczowe) [login to view URL]), a w naszym artykule nie występuje takie słowo to system ma automatycznie takie dopisać w treści w losowym miejscu. Np. (Jan idzie do szkoły), brakuje tu [login to view URL], więc finalnie wpis ma być dostępny, jako np. Jan idzie [login to view URL] do szkoły.
3. Mamy mieć możliwość zmiany linka w danym artykule, usunięcia wszystkich, dodania wielu do artykułów już opublikowanych.
4. Generowanie raportów w określonych formatach (do csv).
5. Możliwość generowania statystyk na zasadzie: kategoria A // 5000 wpisów, z czego wewnątrz tekstu np. 500 anchorów prowadzi do strony [login to view URL] z nazwą [login to view URL], 222 prowadzi do [login to view URL] z nazwą [login to view URL] itp//
6. Możliwość sprawdzania //cache// w Google każdej podstrony i informacja z kiedy jest cache, liczba zaindeksowanych podstron, dodatkowo ma być skrypt zliczający GoogleBota na każdej podstronie i informowania kiedy była ostatnia wizyta.
7. Możliwość ustawienia tempa dodawania artykułów i ilości dziennie (np. dodawaj 10 artykułów dziennie), z możliwością //pauzy// i //wznów// .
Mieli widziane osoby, które pisały już systemy do zarządzania wordpressami, mówimy tutaj o narzędziu do zarządzania zapleczem w oparciu o WordPress, mamy sobie 100 - 1000 wordpresów, po prostu mamy login i hasło do każdego a poprzez główny panel nimi zarządzamy poprzez wysyłanie ich przez API WordPress.