Запуск швидкої команди за допомогою URL-схеми
URL-схема Швидких команд підтримує виконання швидкої команди, що зберігається у вашій колекції швидких команд. Ця функція може бути корисною в системах автоматизації, що виходять за межі Швидких команд, щоб інші програми могли запустити швидку команду у вашій колекції. Або ви могли б використати цю URL-схему Швидких команд у менеджері задач OmniFocus або Todoist для виконання швидкої команди як одиничного кроку в проекті.
Запуск швидкої команди з URL
Відкрийте URL-адресу з такою структурою:
shortcuts://run-shortcut?name=[name]&input=[input]
Використовуйте такі параметри в URL:
назва: Назва швидкої команди, яку треба виконати.
вхідні дані (необовʼязково): Первинні вхідні дані для швидкої команди. Є два варіанти вхідних даних: текстовий рядок або слово
буфер обміну
. Коливхідним
значенням є текстовий рядок, використовується такий текст. Коливхідним
значенням єбуфер обміну
, використовується вміст буфера обміну.
Використовуючи текстовий рядок, ви можете надати свій власний URL-кодований текст як вхідні дані до швидкої команди. Наприклад, URL-адреса, що використовує текст «
суп
» як вхідні дані для швидкої команди під назвою «Зробити PDF» мала б такий вигляд:shortcuts://run-shortcut?name=Make%20PDF&input=text&text=soup
URL-адреса для передання скопійованого востаннє тексту до швидкої команди під назвою «Додати до Bear» мала б такий вигляд:
shortcuts://run-shortcut?name=Add20%to20%Bear&input=clipboard
Порада. Якщо ви хочете запустити швидку команду з іншої швидкої команди, використовуйте дію «Виконати швидку команду» замість URL-схеми. Запускати швидкі команди через URL-адресу варто лише, якщо ви комбінуєте з іншої програми поза Швидких команд.