FaceTime
Naudokite „FaceTime“ ir susisiekite su draugu arba draugų grupe atlikdami vaizdo bei garso skambučius iš „Mac“. Taip pat galite naudoti savo „iPhone“ arba „iPad“ su „MacBook Pro“ naujais būdais – pasitelkdami „FaceTime“, perkeldami skambučius iš vieno įrenginio į kitą arba naudodami „iPhone“ kamerą kaip kompiuterio kamerą.
Kreipkitės į „Siri“. Pasakykite ką nors panašaus į: „Make a FaceTime call to Sharon“ (pradėk Sharon skirtą „FaceTime“ skambutį).
Skambinkite naudodami funkciją „FaceTime“. Atlikite „FaceTime“ vaizdo skambučius naudodami į „Mac“ integruotą „FaceTime“ HD vaizdo kamerą. Spustelėkite „New FaceTime“, įveskite asmens, kuriam norite paskambinti, vardą, telefono numerį ar el. pašto adresą ir spustelėkite „FaceTime“. Jei vaizdo skambučio atlikti nenorite, spustelėkite iškylantįjį meniu ir pasirinkite „FaceTime Audio“, kad atliktumėte tik garso skambutį. Kai gaunate „FaceTime“ pakvietimą, prisijungdami galite pasirinkti vaizdą arba tik garsą.
Patarimas: Kai vyksta vaizdo skambutis, mažą antrinį langą galite nuvilkti į bet kurį „FaceTime“ lango kampą.
Perkelkite „FaceTime“ skambutį. Pradėkite „FaceTime“ skambutį įrenginyje „iPhone“, kai nesate namuose, o grįžę prie savo stalo perkelkite skambutį į „Mac“. Arba pradėkite „FaceTime“ skambutį iš „Mac“ ir, kai reikia, perjunkite į kitą įrenginį. Jei prijungėte „Bluetooth“ ausines, jos taip pat bus perjungtos.
Norėdami perkelti „FaceTime“ skambutį iš „iPhone“ ar„iPad“ į „MacBook Pro“, „Mac“ meniu juostoje spustelėkite , spustelėkite „Switch“, tada „MacBook Pro“ rodomame „FaceTime“ lange spustelėkite „Join“. Norėdami prkelti „FaceTime“ skambutį iš „MacBook Pro“ į „iPhone“ ar „iPad“, įrenginio „iPhone“ ar „iPad“ viršuje kairėje palieskite , palieskite „Switch“, tada palieskite „Switch“ dar kartą.
Naudokite „iPhone“ kaip kompiuterio vaizdo kamerą. Išnaudokite „iPhone“ vaizdo kameros galimybes, kai dalyvaujate „FaceTime“ skambučiuose įrenginyje „Mac“. Laikykite „iPhone“ stabiliai horizontalioje padėtyje, pavyzdžiui, padėkite jį ant stovo, išjungę ekraną ir galines vaizdo kameras nukreipę į save. Įrenginyje „Mac“ pasirinkite „FaceTime“ > „Video“, tada sąraše pasirinkite savo „iPhone“. „iPhone 11“ ar naujesniame modelyje „Ultra Wide“ vaizdo kamera suteikia galimybę naudoti funkciją „Center Stage“, o tai reiškia, kad jums judant skambutis išlieka sutelktas į jus. Galite pasirinkti kitus vaizdo efektus, meniu juostoje spustelėdami , spustelėdami „Video Effects“, tada pasirinkdami iš parinkčių, pvz., režimą „Portrait“. Daugiau sužinosite temoje Vaizdo efektų naudojimas įrenginyje „Mac“.
Parodykite, kas yra priešais jus. Kai „iPhone“ naudojate kaip „MacBook Pro“ vaizdo kamerą, „Desk View“ suteikia galimybę rodyti ne tik savo veidą, bet ir priešais jus esantį vaizdą. Jei norite bendrinti vaizdą naudodami funkciją „Desk View“ per „FaceTime“ skambutį, nustatykite „iPhone“ kaip kompiuterio vaizdo kamerą, tada „Mac“ kompiuterio „FaceTime“ lango viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Desk View“. Arba meniu juostoje spustelėkite , spustelėkite „Video Effects“, tada pasirinkite „Desk View“. Naudodami valdiklius sulygiuokite stalą ir langą, tada spustelėkite „Share Desk View“. Jei norite sustabdyti „Desk View“ bendrinimą, „Desk View“ lange spustelėkite . „Desk View“ galima naudoti „iPhone 11“ ar naujesniuose modeliuose.
Pastaba: Jei norite perkelti „FaceTime“ skambutį arba naudoti „iPhone“ kaip „Mac“ vaizdo kamerą, „iPad“ ar „iPhone“ esančiuose „AirPlay & Wandoff“ nustatymuose turite įjungti funkciją „Continuity Camera“ ir įrenginiuose „iPhone“, „iPad“ bei „MacBook Pro“ privalote prisijungti naudodami tą patį „Apple ID“. Įrenginiuose „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ reikia įjungti funkcijas „Bluetooth“, „WiFi“ ir „Handoff“. Papildomų reikalavimų ir daugiau informacijos rasite temoje Naudokite „iPhone“ kaip „Mac“ vaizdo kamerą.
Naudokite „FaceTime“ su žmonių grupe. Į grupės skambutį galima įtraukti iki 32 žmonių. Sukurkite unikalią nuorodą, kurią norite bendrinti su grupe. Spustelėkite „Create Link“. Nukopijuokite nuorodą į „Clipboard“ arba bendrinkite tiesiogiai su draugais programoje „Messages“ arba „Mail“. Dabar galite naudoti nuorodą prisijungti prie „FaceTime“ skambučių ne „Apple“ įrenginiuose.
Patarimas: Įtraukite „FaceTime“ nuorodą į įvykį programoje „Calendar“, kad vėliau suplanuotumėte skambutį.
Gestų kalbos atpažinimas ir „Live Captions“. „FaceTime“ aptinka, kai dalyvis naudojasi gestų kalba, ir išskiria asmenį per „Group FaceTime“ skambutį. „FaceTime“ funkcija Live Captions“ aptinka tai, kas pasakyta, ir pateikia aktyviam kalbėtojui antraštes realiu laiku.
Žiūrėjimas ir klausymasis kartu. Naudokite „SharePlay“, jei norite žiūrėti ir klausytis kartu per „Mac“. Taip pat galite bendrinti ekraną „FaceTime“ skambučio metu. Norėdami pradėti, spustelėkite piktogramą „SharePlay“ . Žr. temą Patirčių bendrinimas „SharePlay“.
Pastaba: Kai kurioms programoms, palaikančioms „SharePlay“, reikalinga prenumerata. Ne visos funkcijos ir turinys veikia visose šalyse arba regionuose.
Skambinkite. Jei turite „iPhone“, kuriame veikia „iOS 8“ ar naujesnė versija, galite skambinti iš „Mac“ naudodami „FaceTime“. Tiesiog „Mac“ ir „iPhone“ įrenginiuose prisijunkite naudodami tą pačią „Apple ID“ paskyrą ir įjunkite šią funkciją. („Mac“ įrenginyje atidarykite „FaceTime“, pasirinkite „FaceTime“ > „Settings“, tada pasirinkite „Calls from iPhone“.)
Pastaba: „MacBook Pro“ ir „iPhone“ turi būti prijungti prie interneto ir to paties „Wi-Fi“ tinklo, kad galėtumėte skambinti arba atsiliepti į skambučius naudodami „Mac“.
Naudokite „Touch Bar“ 13 col. įrenginyje „MacBook Pro“. Kai pradedate naują „FaceTime“ skambutį, pradėkite įvesti kontakto vardą lauke „To“, tada palieskite „Touch Bar“ pasirodžiusį kontaktą. Juostoje „Touch Bar“ pasirinkite „Audio“ arba „Video“, kad nurodytumėte pageidaujamą skambučio tipą.
Sužinokite daugiau. Žr. „FaceTime“ naudotojo vadovą.