Paruoškite „Apple“ įrenginius nuotoliniam darbui
IT vadovai gali nustatyti komandos narių įrenginius, kad jie galėtų dirbti nuotoliniu būdu arba iš namų.
Paruoškite įrenginius darbui iš namų arba nuotoliniu būdu
Pirmiausia reikia nustatyti, kuriuos įrenginius darbuotojai gali pasiimti į namus. Tada galite naudoti mobiliųjų įrenginių valdymo sistemą (MDM), norėdami greitai „iPad“, „iPhone“ ir „Mac“ kompiuteriuose nustatyti turinį, nustatymus ir apribojimus, palaikančius jūsų darbuotojų nuotolinį darbą. Sužinokite daugiau iš „iOS“ ir „iPadOS“ diegimo apžvalgos ir „Mac“ diegimo apžvalgos.
Toliau pateikiami patarimai, kaip paruošti įrenginius nuotoliniam darbui.
Įmonei priklausantys įrenginiai
Pakoreguokite nustatymus, kad užtikrintumėte darbuotojų galimybes dirbti nuotoliniu būdu, kai jie pasiims įrenginius į namus.
Asmeniniai įrenginiai
Pateikite instrukcijas, kaip užregistruoti naudotoją – sukurtas naujas registracijos būdas nuosaviems atsineštiems įrenginiams (BOYD) diegti. Tai suteikia darbuotojams galimybę užregistruoti savo įrenginius MDM, kad jie galėtų naudotis papildomomis programomis ir ištekliais, dirbdami iš namų. Sužinokite daugiau apie naudotojų registraciją.
Darbo su MDM pradžia
Atnaujinkite visus „Mac“ kompiuterius ir „iPad“ įrenginius į naujausią galimą „macOS“ ir „iPadOS“ versiją. Taip užtikrinsite suderinamumą su programomis ir MDM nustatymais.
Norėdami sukonfigūruoti įrenginio nustatymus ir įsigyti bei platinti turinį, naudokite „Apple Business Manager“ su savo MDM sprendimu. „Apple Business Manager“ yra žiniatinklio portalas, per kurį IT administratoriai gali įdiegti programinę įrangą „iPhone“, „iPad“, „iPod touch“, „Apple TV“ ir „Mac“ kompiuteriams iš vienos vietos. Darbo su „Apple Business Manager“ pradžia.
Jei neturite MDM sprendimo, tokie tiekėjai, kaip „Jamf“, „VMware“ ir „MobileIron“ siūlo pratęstus nemokamus laikotarpius, kad padėtų greitai sutelkti nuotolinę darbo jėgą.
Įrenginių diegimas
Naudokite automatinį įrenginių registravimą visuose įmonei priklausančiuose įrenginiuose, kad IT darbuotojas galėtų nuotoliniu būdu užregistruoti įrenginius MDM.
Naudokite naudotojų registraciją asmeniniuose įrenginiuose įmonės informacijai apsaugoti ir darbuotojų privatumui išlaikyti.
Sukurkite valdomus „Apple ID“ programoje „Apple Business Manager“, kad galėtumėte naudoti Naudotojų registraciją asmeniniams įrenginiams ir suteiktumėte prieigą prie pagrindinių „Apple“ paslaugų. Sužinokite daugiau valdomų „Apple ID“ apžvalgoje.
Prijunkite „Apple Business Manager“ prie „Microsoft Azure Active Directory“, kad įjungtumėte federacinį autentifikavimą ir darbuotojai būtų automatiškai prijungiami su jų valdomais „Apple ID“, naudojant jų esamus įmonės kredencialus.
Turinio platinimas
Įdiekite pagrindines programas, kurios darbuotojams būtinos darbui iš namų. Programas galima platinti nuotoliniu būdu, naudojant „Apple Business Manager“ ir MDM. Sužinokite, kaip pasirinkti ir įsigyti turinį per „Apple Business Manager“.
Naudokite MDM sistemos savitarnos funkciją (jei yra), norėdami pateikti darbuotojams papildomų programų katalogą. Žr. savo MDM dokumentaciją, kad išsiaiškintumėte, ar ši funkcija palaikoma ir kaip ją įdiegti.
Konfigūruokite konkrečiai jūsų organizacijai taikomus nustatymus
Naudokite MDM, kad užtikrintumėte, jog namuose dirbančių darbuotojų įrenginiai sukonfigūruoti, turi prieigą prie išteklių ir atitinka reikiamą naudojimo politiką.
Nustatymų konfigūravimas
Užtikrinkite, kad tinklo apribojimai leidžia prisijungti iš namų arba viešųjų „Wi-Fi“ tinklų. Sužinokite, kaip nustatyti tinklo apribojimus naudojant MDM.
Sukonfigūruokite VPN, kad prisijungtumėte prie pagrindinių įmonės tarnybų. Sužinokite daugiau apie VPN MDM apkrovos nustatymus.
Sukonfigūruokite „Mail“, „Calendar“ ir „Contacts“ tarnybas savo organizacijai. „Apple“ įrenginiai veikia su tokiomis pašto tarnybomis, kaip „Microsoft Exchange“ ir „G Suite“. Sužinokite daugiau, kaip konfigūruoti „Exchange ActiveSync“ ir „Google Accounts“.
Saugos politikos koregavimas
Apsaugokite įrenginius, naudodami integruotas saugos priemones ir MDM. „Mac“ kompiuteriuose naudokite „FileVault“ šifravimą ir taikykite priverstinę atpažinimo kodo politiką, kad „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiuose galėtumėte naudoti duomenų apsaugą. Sužinokite daugiau apie atpažinimo kodo apkrovos nustatymus.
Naudokite galutinio taško apsaugos sprendimą, pvz., „Cisco Security Connector“, kuris pratęstą bandomąjį laikotarpį suteikia apsaugą ir tinklo telemetriją debesyje.
Naudokite MDM, kad sukonfigūruotumėte būtinus apribojimus, pvz., kamerų, „iCloud“ tarnybų ir programų naudojimo. Sužinokite daugiau apie „iOS“ ir „iPadOS“ apribojimus.
Būkite prisijungę, bendradarbiaukite ir dirbkite našiai
Susipažinkite su „Apple“ ir trečiųjų šalių programomis, kurios gerai veikia nuotolinėje aplinkoje.
Vaizdo skambučių ir pranešimų programos
Tokie konferencinių pokalbių įrankiai, kaip „Cisco WebEx“ ir „Zoom Cloud Meetings“, suteikia darbuotojams galimybę rengti virtualius susitikimus ir bendrinti savo ekraną bendradarbiams, klientams ir partneriams.
„Group FaceTime“ suteikia darbuotojams galimybę rengti balso ir vaizdo skambučius, kuriuose gali dalyvauti iki 32 kitų žmonių.
Darbuotojai gali nustatyti grupes ir siųsti naujienas realiuoju laiku, naudodami „Messages“ „iPhone“, „iPad“ ir „Mac“ įrenginiuose, bei naudotis tokiais įrankiais, kaip „Slack“ ir „Microsoft Teams“, kad palaikytų ryšį ir dalytųsi informacija.
Našumo programos
„Pages“, „Numbers“ ir „Keynote“ yra iš anksto įdiegtos „Apple“ įrenginiuose ir suteikia darbuotojams galimybę bendradarbiauti realiuoju laiku, naudojant „iCloud“ arba „Box“. Galite apriboti, kad bendradarbiauti galėtų tik jūsų organizacijos nariai. Sužinokite, kaip bendradarbiauti naudojant programas „Pages“, „Numbers“ ir „Keynote“.
„Microsoft Office 365“ programos pasiekiamos „App Store“ ir integruojamos „iOS“, „iPadOS“ ir „macOS“ operacinėse sistemose.
„Google G Suite“ veikia naršyklėje „Safari“ operacinėse sistemose „macOS“ ir „iPadOS“, taip pat siūlo savųjų „iPadOS“ programų, pvz., „Google Drive“ ir „Google Docs“.
Elektroninių formų ir dokumentų programos, pvz., „DocuSign“, „ProntoForms - Mobile Forms“ bei „iAuditor“, gali padėti išsaugoti, suderinti ir bendrinti parašus bei duomenis.
Tokie debesies saugyklų teikėjai, kaip „Box“, „Dropbox“ ir „Microsoft OneDrive“, padeda darbuotojams dalytis dokumentais ir bendradarbiauti. Šias tarnybas galima integruoti į „Finder“ „Mac“ įrenginyje ir programą „Files“ „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiuose.
Projektų ir užduočių valdymo programos
Projektų valdymo programos, pvz., „Teamwork Projects“, „Basecamp“, „Trello“ ir „OmniPlan“, gali padėti planuoti, vizualizuoti, stebėti ir bendrinti projekto veiklas ir veiksmus.
Programos, pvz., „Reminders“, „Things“ ir „Todoist“, gali padėti darbuotojams susitelkti į svarbiausią užduotį.
Raskite daugiau verslui skirtų programų „App Store“
„App Store“ yra tūkstančiai programų, skirtų verslui. Sudarėme programų rinkinį, kad padėtume jums susisiekti su savo bendradarbiais. Paskirstykite jiems „Apple Business Manager“, kad jūsų darbuotojai turėtų daugiau būdų, kaip dirbti iš namų.
Kreipkitės į „Apple“ palaikymo tarnybą
Kol darbuotojai dirba iš namų, jie gali kreiptis į „AppleCare“, jei jiems reikia techninio palaikymo. Trikčių diagnostikos pagalba teikiama „Apple“ aparatūrai ir programinei įrangai, įskaitant „iOS“ ir „macOS“, bei „Apple“ programas, pvz., „Pages“, „Numbers“ ir „Keynote“. Norėdami pradėti darbą, darbuotojai gali apsilankyti „Apple“ palaikymo tarnybos puslapyje ir pasirinkti produktą, kad pamatytų galimas palaikymo parinktis.
Gaukite daugiau pagalbos
IT skirti ištekliai
Apsilankykite „Apple at Work“ IT puslapyje, kad gautumėte daugiau išteklių ir informacijos apie „Apple“ įrenginių valdymą, diegimą ir apsaugą.
Susipažinkite su papildomais ištekliais ir sąrankos vadovais „Apple“ verslo palaikymo tarnybos puslapyje.
IT skirta dokumentacija
Kiti ištekliai
Į „Apple“ įrenginius, programinę įrangą ir paslaugas integruotos privatumo ir saugumo funkcijos. Savo produktus kuriame siekdami apriboti duomenų rinkimą ir naudojimą, kai įmanoma, vykdyti apdorojimą įrenginyje ir užtikrinti skaidrumą bei kontroliuoti, kaip dalijamasi informacija. Sužinokite daugiau, kaip apsaugos technologijos ir funkcijos įgyvendinamos „Apple“ platformose.
„Apple“ įrenginiai pateikiami su integruotomis pritaikymo neįgaliesiems funkcijomis, pvz., „VoiceOver“, skirta akliems ir silpnaregiams darbuotojams, „Voice Control“, skirta darbuotojams, turintiems judėjimo negalią, ir garso transkripcijos, skirtos kurtiems ar silpai girdintiems darbuotojams. Sužinokite daugiau apie pritaikymą neįgaliesiems „Apple“ įrenginiuose.
Norėdami sužinoti daugiau būdų, kaip našiau dirbti, glaudžiau bendradarbiauti ir rasti kūrybiškesnių sprendimų savarankiškai ar su komanda, skaitykite patarimų, kaip dirbti su „Apple“ įrenginiais, vadovą.
Kai kurie šiame dokumente paminėti ištekliai gali būti neprieinami už JAV ribų.
Informacija apie gaminius, kuriuos gamina ne „Apple“, arba apie svetaines, kurias valdo arba tikrina ne „Apple“, nėra rekomendacinio arba reklaminio pobūdžio. „Apple“ neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių ir gaminių pasirinkimą, veikimą arba naudojimą. „Apple“ negarantuoja trečiųjų šalių svetainių turinio tikslumo arba patikimumo. Jei reikia papildomos informacijos, kreipkitės į pardavėją.