Якщо не вдається ввімкнути iMessage або FaceTime чи виконати вхід у ці програми на iPad, Apple Vision Pro або комп’ютері Mac

Під час увімкнення або входу в iMessage або FaceTime на вашому пристрої може з’явитися повідомлення, що не вдалося ввійти в систему або зв’язатися із сервером iMessage або FaceTime.

Якщо проблема виникла на вашому iPhone, дотримуйтеся цих інструкцій.

Перевірте інтернет-з’єднання

Переконайтеся, що ваш пристрій підключено до Wi-Fi або до бездротової мережі вашого оператора стільникового зв’язку та що ви маєте доступ до інтернету.

Перевірте, чи немає сервісних збоїв

Відвідайте нашу сторінку Стан системи, щоб дізнатися, чи відбуваються перебої в роботі iMessage або FaceTime.

Перевірка наявності оновлень програмного забезпечення

Перевірте правильність дати, часу й часового поясу.

  • На iPad перейдіть у меню «Параметри» > «Загальні» > «Дата й час».

  • На комп’ютері Mac: перейдіть у меню Apple  > «Системні параметри», а потім перевірте параметри дати й часу.

  • На Apple Vision Pro перейдіть у меню «Параметри» > «Загальні» > «Дата й час».

Дізнайтеся, що робити, якщо ви не можете змінити час або часовий пояс.

Перевірте свій обліковий запис Apple

  1. Перейдіть на сайт account.apple.com і ввійдіть із тим самим обліковим записом Apple і паролем, які ви використовуєте на своєму пристрої. Якщо ви забули ім’я облікового запису або пароль облікового запису, відновіть їх, перш ніж продовжувати.

  2. Якщо проблема пов’язана з iMessage, виконайте наведені нижче дії.

    • На iPad перейдіть у меню «Параметри» > «Програми» > «Повідомлення». Якщо функцію iMessage увімкнено, вимкніть її.

    • На комп’ютері Mac відкрийте програму «Повідомлення». У рядку меню виберіть «Повідомлення» > «Параметри», а потім натисніть iMessage. Якщо ви увійшли в iMessage, натисніть «Вийти».

    • На Apple Vision Pro перейдіть у меню «Параметри» > «Програми» > «Повідомлення». Якщо функцію iMessage увімкнено, вимкніть її.

  3. Якщо проблема пов’язана з FaceTime, виконайте наведені нижче дії.

    • На iPad перейдіть у меню «Параметри» > «Програми» > «FaceTime». Якщо функцію FaceTime увімкнено, вимкніть її.

    • На комп’ютері Mac відкрийте програму FaceTime. У рядку меню виберіть «FaceTime» > «Параметри», а потім натисніть «Загальні». Якщо ви увійшли в FaceTime, натисніть «Вийти».

    • На Apple Vision Pro перейдіть у меню «Параметри» > «FaceTime». Якщо функцію FaceTime увімкнено, вимкніть її.

  4. Перезапустіть пристрій.

  5. Поверніться на той самий екран параметрів, щоб увімкнути або ввійти в iMessage або FaceTime. Якщо потрібно ввійти в систему, використовуйте той самий обліковий запис Apple, що й на кроці 1.

Перевірте наявність VPN та захисного програмного забезпечення

Перевірте наявність VPN та захисного програмного забезпечення. Якщо ви встановили таке програмне забезпечення, воно може блокувати мережеві порти, що використовуються iMessage і FaceTime. Якщо ви не впевнені, спробуйте повторити спробу, підключившись до іншої мережі.

Якщо вам усе ще потрібна допомога

Якщо ви отримаєте повідомлення про те, що вашу адресу електронної пошти не перевірено, увійдіть у систему за адресою account.apple.com і перевірте адресу електронної пошти. Дізнайтеся, що робити, якщо ви не можете пройти перевірку, тому що не отримуєте лист із підтвердженням.

Якщо вам усе ще потрібна допомога, проблема може бути не пов’язана з активацією або входом у систему. Інші рішення:

Інформація про продукти, вироблені не компанією Apple, або про незалежні веб-сайти, які не контролюються та не тестуються компанією Apple, не носить рекомендаційного характеру та не рекламується компанією. Компанія Apple не несе жодної відповідальності за вибір, функціональність і використання веб-сайтів або продукції сторонніх виробників. Компанія Apple також не несе відповідальність за точність або достовірність даних, розміщених на веб-сайтах сторонніх виробників. Зверніться до відповідного постачальника за додатковою інформацією.

Дата опублікування: