Базовий набір для догляду за шкірою обличчя: must-have для кожної дівчини
Сучасний ринок косметики пропонує повний набір для догляду за шкірою обличчя, і серед цього багато засобів легко загубитися. Необов'язково купувати всі новинки, щоби виглядати доглянуто. Достатньо мати основний комплект, який залежно від пори року та індивідуальних особливостей може відрізнятися.
Косметичний набір для догляду за обличчям: поради фахівців
Професійні косметологи представляють загальний список косметики догляду для всіх типів шкіри. Перед покупкою рекомендується уважно вивчити перелік базових засобів:
Купити набори для догляду за обличчям: як користуватися
Які етапи включає програма щоденного догляду? Це очищення, тонізування, зволоження та захист. Процедури проводяться вранці та ввечері.
Видаляючи шкірне сало, що накопичилося, ми готуємо обличчя до нанесення денного крему. Тонізування завершує процес очищення, надаючи шкірі пружність і упорядковуючи кислотний баланс. Якщо ви використовуєте концентровану сироватку, робіть це одразу після очищення.
Після використання зволожуючого крему дерма стає м'якою, захищеною від впливу зовнішніх факторів протягом дня. Обов'язково наносите засіб на повіки і область під очима.
Перед сном видаліть косметику і пил, що нагромадився, протонізуйте шкіру. Скористайтеся нічним кремом – він живитиме та відновлюватиме обличчя протягом ночі.
Подарунковий набір для догляду за обличчям можна придбати в інтернет-магазині PROSTOR. До вашої уваги пропонуються товари-комплекти базових засобів, призначених для щоденного використання.
Демакіяж. Сюди належать продукти, завданням яких є видалення макіяжу. Існують як універсальні засоби, так і локальні – для особи, повік, губ тощо. Власницям сухої шкіри підійде продукт на олійній основі, а при проблемній і чутливій дермі перевагу краще віддати гелям та міцелярній воді.
Засіб для вмивання. Це обов'язковий компонент, що входить до набору косметики для догляду за обличчям. Мета процедури – видалити залишки косметики та плівку від демакіяжу, зняти шар шкірного жиру та пилу. Зробити це можуть спеціальні гелі, пінки, мила, дрібнодисперсні пудри.
Тонізуючі засоби. Після зняття макіяжу шкіра потребує відновлення pH балансу. Тоніки, лосьйони та термальна вода тонізують дерму і готують її до нанесення засобів подальшого догляду, допомагаючи їм глибоко проникнути у клітини.
Сироватка. Активізує дію крему. Буває освітлюючою, зволожуючою, антивіковою, протизапальною, відновлюючою.
Крем. Підбирається за типом шкіри – нормальна, суха, жирна, комбінована, проблемна. Зволожуючий крем призначений для щоденного використання. Поживний зазвичай використовується 3-4 рази на тиждень (залежно від пори року). Денний крем допомагає макіяжу лягати рівніше, нічний покликаний заспокоювати шкіру під час сну.
Крем для зони очей. Ця особливо чутлива область потребує окремого, делікатного догляду, оскільки за структурою дуже тонка, майже позбавлена сальних залоз. Зазвичай тут раніше з'являються зморшки та «гусячі лапки», шкіра лущиться. Щоб запобігти ранньому прояву цих неприємних ознак, потрібен спеціальний крем для зони під очима. Особливо це стосується дівчат з поганим зором, які часто мружать очі і носять лінзи - їм обов'язково потрібно купити набір косметики для догляду за обличчям, що включає крем під очі.
Скраби, скатки та пілінги. Щонайменше раз на тиждень шкірі обличчя потрібно повне очищення: видалення відмерлих клітин, вирівнювання рельєфу, поліпшення кольору.
Маски. Наносити їх потрібно при необхідності, відштовхуючись від типу та стану шкіри. Маски бувають очищають, пом'якшують, зволожують, живлять, освітлюють.